فکر می کنم همین چند لحظه ی پیش درباره ی تو نوشتم و نوشتم تا به این نتیجه رسیدم که باید بگویم که دوستت دارم. ولی این الان آن چیزی نیست که آن موقع گفتم. من می خواهم به تو بگویم که من با تمام آن جوش های قرمز و چرکی که چنیدن سال پیش بر روی صورت زیبایت داشتی باز هم تو را دوست دارم. دوستت دارم و دوستت دارم و دوستت دارم و هیچ چیزی نمی تواند خلاف این را برای من ثابت کند که تو در همه زاویه و لحاظ زیبایی و زیباییت را به رخ مردم جهان می کشی. تو زیبایی هستی که من توان توصیفش را ندارم و حتی آن جوش هایی که مدتی بر روی صورتت خودنمایی می کردند توان این را ندارند که کمی از احساسات من را تغییر دهند. من به عکسهایت نگاه می کنم که جوش های قرمزت بر رویشان مشخص است و باز هم نمی توانم جلوی خودم را برای نگفتن کلمه ی فرشته بگیرم. من تو را همه جوره می پرستم با تمام اخلاق و رفتار هایت ، با تمام کار های اشتباه و درستت و من تنها تو را می پرستم همان گونه که تو او را می پرستی و بعد من هر دوی شما را می پرستم همان گونه که بی نقص هستید و زیبا و زیبا و زیبا.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Don مقالات و تحقیقات در خصوص اماکن تاریخی ،اشیا باستانی و فرازمینی ها A.R.H. مرکز طراحی حنانه Jeff Panasonic Compressor,Copeland Semi-Hermetic Compressor,Refrigerant Gas Suppliers China ورق پلی کربنات Brian چراغی در افق malena