می دانی که کلمات قدرت توصیف زیبایی تو را ندارند. من بار ها از تو سخن گفتم زمانی که ناراحت بودم ، زمانی که خوشحال بودم ، زمانی که احساساتی شده بودم و توانی برای سخن گفتن نداشتم. من هر روز از تو می گویم. برای بهترین دوستم ، برای یکی از فرشته هایم. سرخط تمام حرف های من با نام تو شروع می شود. حتی به زبان آوردن اسمت باعث می شود قلبم در سینه ام بکوبد و اشک در چشمانم جمع شود. قهرمان زندگی من. قهرمان چه کسی است؟ زمانی که تو در این حد قهرمانی و زیبایی. نمی توانی حتی حدس بزنی برای من وجودت چقدر باارزش و زیبا است. می دانی که فرشته ی من هستی؟ من چند روز پیش زمانی که با مادرم در رابطه با تو بحث کردم و مادرم به تو حرفی زد که قلبم را بدرد آورد. نتوانستم خودن را کنترل کنم و آنقدر نوشتم و نوشتم ، تا اشک هایم در پشت پلک هایم قفل شدند. نمی دانی برای من چه انسان باارزش هستی. تو تماما یه موجود فوق العاده هستی. به من بگو چگونه ستایشت کنم؟ چگونه از زیبایی هایت سخن بگویم؟ به من بگو زمانی که لب به سخن باز می کنی چطور صدایم را در سینه ام خفه نکنم. می دانی روزی می آیم و آنقدر محکم در آغوش می کشمت که صدایت درآید. من روزی می آیم و تو باید از من فرار کنی چون من قرار است تنها جیغ بزنم و جیغ بزنم و جیغ بزنم ، البته در درون قلبم و مانند احمق ها گریه کنم. با فاصله ی دو متری از تو ایستاده باشم و تنها بگویم که تو واقعی نیستی ، من نمی توانم تو را با چشمان خودم با این فاصله ببینم و من آن لحظه است که یا از شدت شوک و بغض و خوشحالی بی هوش می شوم یا آنقدر محکم بغلت می کنم و اشک می ریزم که پیراهنت خیس شود. ازت می خواهم تا فحش هایی که زیاد استفاده می کنی را در دفترچه ام بنویسی و به تو بگویم که تو زبان فارسی را نمیفهمی ولی من صدها نامه از تو دارم که به آن زبان نوشته ام ولی تو نمی توانی بخوانی. من می آیم و تو را می بینم و آن لحظه است که احساس میکنم چشمانم متبرک شده اند. تو فوق العاده هستی. فوق العاده. فرشته ی زندگی من.

-این چالشی بود که دوستم نفیسه دعوتم کرد ، خیلی ممنون نفیس:)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Sean اهنگ Crystal هت‌تریک‌بازان Lorna Jennifer Mari حرف آخر پانوراما طرح سالم زیبا